Hacamat Kursu ÜCRETSİZ Webinar

Kurs Hakkında

Webinar kelimesi Online olarak yapılan ''Seminer'' anlamına gelmektedir.

Ücretsiz Webinar'a katılmak için dünyanın her tarafından +90 532 301 10 46 nolu telefona WhatsApp tan mesaj gönderebilirsiniz.

Webinar saati her PAZAR istanbul saati ile 20.00

Kursa Katılınca Nelere Sahip Olursunuz ?
 • Hacamat Kurs Webinar Nedir?

  Hacamat Kursu hakkında Online seminar anlamına gelir. Webinarda online olarak dersi nasıl işleyeceğimiz gösterilir.

 • Online eğitimde dikkat dağılma olayı yok

  Bir seminer salonunda 20 kişi bir araya geldiğinde herkesin enerjisi birbirini etkiler. Herkes bir diğerinin dikkatini dağıtır. Online eğitimde eğitmen tek bir tuşa basarak tüm öğrencileri sessize alabilir.

 • Daha fazla eğitim daha az ücret

  Eski tip klasik eğitimde öğrenme daha zor ve maliyet ler daha fazladır. Online eğiitmde hem maliyetler daha az hemde öğrenme daha iyidir.

 • Ücretsiz Webinar her SALI 20.00da

  Online hacamat kurslarının nasıl yapıldığına dair ücretsiz canlı video sunuma katılmak sorularınızı canlı olarak sormak isterseniz istanbul saati ile her SALI 20.00 de Webinara katılabilirsiniz.

 • Webinar kayıt için acele edin.

  Online kursların nasıl yapıldığını CANLI WEBİNAR sunumuna katılmak için +90 532 301 10 46 Whats App yazmanız yeterlidir. Her hafta sınırlı sayıda kontenjan vardır.

 • Dr./N Süleyman Gök ile tanışma fırsatı

  Her salı 20.00 da Webinarlar 17+ ülkede hacamat eğitimi vermiş dünyanın en tecrübeli hacamat uzmanı, Dünyanın en çok satan hacamat kitabı yazarı, Dr./N Süleyman Gök moderatörlüğünde gösterilmektedir.

 • Online Hacamat Kursu Çok daha hesaplı.

  Korona öncesi hemen hemen tüm kurslarımızı 5 yıldızlı otel seminer salonlarında yaptık. Tabiki bu maliyet artık yok. Öğrenmek hem daha kolay hemde daha hesaplı.

 • Online eğitimi Dünyanın en iyisinden alma fırsatı.

  Hacamat Enstitüsü olarak dünya geneli 30 dan fazla eğitmenimiz olmasına rağmen online eğitimler dünüşümlü olarak sadece 2 kişi tarafından verilmektedir. Süleyman Gök ve Uzm. Dr. Mete Öztürk. Dr./N Süleyman GÖK 2008 den buyana 17+ ülkede eğitim vermiş dünyanın en tecrübeli eğitmendir.

 • Hacamat Eğitmeni Olmak istermisiniz?

  Hemşire, Fizyoterapist, eczacı, ATT, Güzellik Uzmanı veya Biyolog gibi asgari anatomi ve hijyen eğitimi olan herkes Geleneksel Tıp Akademisi hacamat eğitmeni olabilir. Bir çok ülkede bilhassa Türkiye'de eğitmen ihtiyacımız bulunmaktadır. Kurucumuz Süleyman Gök bey Hacamat Enstitüsü olarak Afrikanın en kücük en fakir ülkesinde bile en az 3 adet eğitmen yetiştirmeyi planlamaktadır. Hacamat Eğitmenliği konusuda webinarda anlatılacaktır. 

 • Canlı Yüz yüze Hacamat Uygulama eğitimi

  Türkiyenin 40 dan fazla şehrinde, Bir çok arap ülkesinde, Almanya, Avusturya, İsviçre gibi bir çok şehirlerde online eğitim sonrası canlı yüz yüze Hacamat Uygulama eğitimi

Kurs İçeriği

Webinar kendi başına bir kurs değildir. Kursun nasıl yapılacağını göstermek için hazırlanmış canlı sunumdur.

Dosyalar

Sertifikalar

Sıkça Sorulan Sorular

Yorum Yap

WhatsApp