Grup Kursları

Kurs Hakkında

AVRUPA GRUP KURSLARI < BR/>Bu kurs formülü ve uygulanacak indirimler tüm Avrupa için geçerlidir. AVRUPA GRUP KURSLARI için her türlü sorunuzu +49 157 316 344 33 yazabilirsiniz.

Grup kursları ''çevresi olan ve geleneksel tıbbın belli alanında grup oluştruablicek kişiler için idealdir. Avrupa grup kursları eğitimi Hacamat, Sülük, Akupunktur, Kadın hastalıkları, Manuel Terapi başta olmak üzere tüm alanlarda geçerlidir.

Her kurs için ortalama % 40 ye varan indirimler uygulanır. Bu formül her zaman geçerli olmayabilir. Her bölge için geçerli telefon numarasını arayarak grup oluşturmak istediğiniz kursu söyler ve her türlü detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ortalama olarak uygulanacak % 40 indirimin % 20 si organizatöre kalan % 20 si ise katılımcılara uygulanır. Bazende oran değişebilir.

Kursa Katılınca Nelere Sahip Olursunuz ?
 • % 50 ye varan indirim alırsınız

  Örnek Hacamat kursu 200€ Sülük kursu 100€ dur. Bu fiyat Avrupanın hemen her ülkesi için aynıdır. Eğer siz 5 veya daha fazla kişi bulurum derseniz normalde 300€ olan kurs sizin organize edeceğiniz gruba 250€dan verilir. Siz herkesten 250€toplarsınız ve bize 200€ ödersiniz. Aradaki 50€ kursu organize edene kalır.

 • Dünyanın en tecrübeli eğitmeni Süleyman Gök Avrupa'da

  Dünyanın ne çok satan hacamat kitabının yazarı 17 Ülkede eğitim vemiş Dr./N (Heilpraktiker) Süleyman GÖK her hafta Avrupa Amerika ve Dubai Qatar gibi arap ülkelerinde kurs vemektedir.

 • 3 kişi bile yeter (Hafta içi kursları için)

  Hacamat kursu alacağınız zaman 3 kişi bile yeter. Kişi sayısı arttıkça indirim miktarıda değişir. 3 kişilik grup nerdesy 4 kişilik grup fiyatı öder. Onun için katılımcı sayısı ne kadar artarsa o kadar grup olmanın avantıjını alırsınız.

 • Ücretsiz Hacamat Kursu (1 kişi)

  Organize eden kişiye her 10 kişide 1 kişi de ücretsiz hediye verilir. Organizatör isterse o hakkı kendi için kullanır. isterse başkası için kullanır.

 • Ücretsiz Grafik hazırlama

  Aşağıda göreceğeniz örenk grafikler tarzında olan grafikler isteyen organizatörlere ücretsiz olarak hazırlanır.

 • 300€ Değerinde Hacamat ve Sülük kursu 300€ yerine 200€

  Normal kurslarda Hacamat kursu 200€, Sülük kursu 100€ iki kurs birden 300€ dur. Grup olduğunuzda Avrupa için ister 1 kişi ister 5 kişi olsun en az 1.000€ alınır. 5. kişiden sonra yine kişi başı normalde 300€ olan kurs 200€ dan verilir.

 • Avrupa kursları için eğitmen Seçimi (+49 157 316 344 33 arayınız)

  Başta Dr./N (Heilpraktiker) Suleyman Gok olmak üzere, Doktor, hemşire veya Fizyoterapistlerden oluşan eğitmenlerimizden istediğinizi davet edebilriisniz. bulunduğunuz bö

 • Bayanlara Bayan Eğitmen

  Kesinlikle tüm kurslarda bayan öğrenciler uygulamalarda bayan eğitmen tarafından gösterilir. Grup isterse Dersin teorik kısmınıda bayan eğitmenden dinleyebilir veya dersin teorik kısmını daha uzman Süleyman Gök gibi uzmandan dinleyip uygulama kısmında bayanlar bayan eğitmen tercih edebilirler. Veya bayan gruplar dersin tamamını da bayan hemşire veya bayan doktordan eğitim alabilriler.

 • Türkiye Grup kursu fiyatları (+90 532 301 10 46 arayınız.)

  Türkiye'de ilk 7 kişi için fiyat hemşire eğitmen için 3.000₺ Doktor eğitmen için fiyat 4.000₺ dir. Eğitmen tüm malzemelerle gelip kursu sizin istediğiniz yerde istediğiniz tarihte verir.

 • Kurs ayağınıza gelsin.

  Grup kursları bir çok yönden avantajlı olup bu avantajlardan en önemlisi sizin şehir dıiında uzakta olan bir kursa gitmek yol ve otel masrafına gerek kalmadan eğitmen ve kurs ayağınız gelir sizin isteğiniz mekanda sizin istedğiniz ve uygun olduğunuz zamanda kursu verir.

Kurs İçeriği

Hemen hemen tüm kurslarımız 1 günlük olup sabah saat 09.00 da başlar ve en geç 18.00 gibi biter. Lütfen eğitimini alacağınız kursun detayına girip kursun içeriğini görmenizi tavsiye ederiz.
Bazı kurslar tek modül bazıları ise briden fazla 7 modüle kadar uzar. Bunun nedeni eğitim sektöründe 7 gün arka arkasına kişi kendini ayarlayamaz ama müsait oldukça ayrı zamanlarda 7 modüllük kursu parça parça tamamlayabilir.

Dosyalar

Sertifikalar

Almanca Hacamat Kursu Sertifikası

Signed by Suleyman Gok and Dr. Mete OZTURK

Sıkça Sorulan Sorular

Çevresi olan sosyal medya imkanlarını kullanmayı bilen herkse organizatör olabilir.

Yorum Yap

WhatsApp